Change language
szco.sk
Veľkosť textu:  A   A

Garantované zálohy vašich dát


Chráňte si svoje dáta. Strata súborov môže niekedy znamenať existenčné problémy.
Pre živnostníkov, právnikov, účtovníkov a malé firmy odporúčame program MOUNT10 SOLO. Pre ostatných program COMBO, ECO a PRO.

Čo ponúka MOUNT10 - GARANTOVANÉ ZÁLOHY


MOUNT10 ponúka plne automatické zálohovanie počítačových dát cez internet. Ideálne riešenie pre firmy, od malých, cez stredné, až po veľké firmy, ako sú banky, poisťovne, taktiež ideálne a živnostníkov, právnikov, účtovníkov. Dôležité a cenné dáta, ako napríklad office dokumenty, databázy klientov, emaily, všetky vaše pracovné súbory sa jednoducho a bezpečne  nahrajú do stráženého datacentra SWISS FORT KNOX umiestného vo Švajčiarskych alpách. MOUNT10 online zálohovanie poskytuje unikátny spôsob ochrany vašich dát.Vaše dáta sú uložené v SWISS FORT KNOX, stráženom, nezávislom a podzemnom dátovom centre hlboko v srdci Švajčiarskych álp. Všetky zariadenia a servre disponujú nezávislou dodávkou energie vo všetkých oblastiach, vrátane vlastného klimatického systému. Vaše dáta sú uložené na najbezpečnejšom mieste v Európe, ktoré je chránené proti všetkým známym hrozbám, prírodným katastrófam, požiarom, povodniam, proti zlodejom, vandalom, počas prípadného vojnového konfliktu a iných rizík.MOUNT10 zálohovací softvér sa veľmi jednoducho ovláda a je intuitívny pre každého. Jedinou vašou úlohou po inštalácií je výber dát (adresárov, súborov) na vašom disku počítača, ktoré chcete zálohovať a ako často. Všetko ostatné sa odohráva na pozadí a plne automaticky. Tento systém vám ušetrí veľa času, ktorý ste doteraz trávili so zálohovaním na externé (a nie veľmi bezpečné) externé disky, dvd, alebo cd a zefektívni celý zálohovací proces. Po strate dát na vašom počítači môžete kedykoľvek veľmi rýchlo zálohované dáta obnoviť.


Poz: Objednávkový formulár je zatiaľ v anglickom alebo nemeckom jazyku, hoc je jednoduchý, avšak Vám s nim radi pomôžeme. Zavolajte nám na 09 1181 1181.

ONLINE ZÁLOHY - CENY

Bezpečnosť firemných alebo citlivých dát = existenčná istota!


Bezpečnosť je hlavným aspektom pri každodennom používaní internetu. Ale s výhodami elektronickej komunikácie sa vyskytujú i mnohé riziká. MOUNT10 online zálohovanie je najmodernejšie, najbezpečnejšie a najspoľahlivejšie riešenie pre domáce kancelárie, malé, stredné, aj veľké firmy. Služby online záloh MOUNT10 je možné prispôsobiť vašim individuálnym požiadavkám, pre akékoľvek množstvo dát a typ infraštruktúry.

Pre ďalšie informácie nás prosím kontaktujte. Radi zodpovieme na vaše otázky a zašleme cenovú ponuku. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Viac informácií a popis produktov nájdete na adrese:
www.1181.sk/zalohy

Telefón: 09 1181 1181
E-mail: 1181@1181.sk
Spoločnosť active media s.r.o. je oficiálny predajca služieb spoločnosti MOUNT10 AG.