Change language
szco.sk
Veľkosť textu:  A   A

SZČO.sk / biznisportal.sk - O portáli

Pre koho je szco.sk / biznisportal.sk určené a čo na tejto stránke nájdete


Poznámka: Obsah portálu je chránený autorským zákonom.

Dňa 14.12 sa stránka szco.sk premenovala na biznis portál.sk z dôvodu pokrytia širšieho spektra podnikateľov.


Ďakujeme, že ste zavítali na portál www.szco.sk (szčo je skratka pre samostatne zárobkovo činnú osobu, teda živnostníka) / www.biznisportal.sk. Táto stránka je určená všetkým podnikateľom, živnostníkom, malým a stredným firmám, ale taktiež všetkým Vám, ktorí by ste radi začali podnikať, ale neviete ako na to. Taktiež sa tu dozviete, čo všetko podnikanie obnáša, aké sú riziká, klady, aj zápory.

Okrem informácií a návodov, ako rozbehnúť podnikanie tu nájdete aj kalkulačky na výpočet mzdy pre zamestnávateľov, aj na výpočet odvodov pre zamestnancov a živnostníkov / podnikateľov, kalkulačku dohodára, leasingovú a úverovú kalkulačku, kalendár podnikateľa s povinnosťami súvisiacími s daňovým úradom, zdravotnou a sociálnou poisťovňou s funkciou upozornenia mailom 48 hodín pred danou udalosťou, on-line kurzový lístok prepojený s Európskou centrálnou bankou, aktuálnu ponuku voľných pracovných miest prepojenú s databázou známej stránky profesia.sk, databázu kurzov, štúdií, konferencií (aktualizácia ponúk prebieha 3 x denne).

Do povedomia by sme Vám chceli dať aj vyhľadávač úradov, kde po zadaní vášho okresného mesta / obce, filter vytriedi úrady a poisťovne aktuálne k vášmu bydlisku (miestu podnikania). Okrem toho tu nájdete on-line program na tvorbu faktúr s jednoduchým a intuitívnym ovládaním, kde stačí zadať IČO a DIČ Vášho dodávateľa a systém si údaje automaticky nájde a vloží do faktúry, čo Vás uchráni pred chybami a niekoľkonásobne zrýchli prácu. Nájdete tu ešte mnoho ďalších funkcií, nástrojov, ktoré budeme priebežne dopĺňať.

Vízia tvorcov


Portál szco.sk / biznisportal.sk chceme udržať "živý" a stále aktuálny, to znamená, že sa budeme snažiť neustále pridávať nové články, zaujímavosti, rady, návody, taktiež dopĺňať funkčnosť formou rôznych užitočných aplikácií a tým zvyšovať celkovú kvalitu stránky.

Je pre nás dôležité, aby ste boli spokojní a na stránky sa radi vraciali. Dúfame, že sa nám to spoločnými silami podarí. V prípade akýchkoľvek nápadov, návrhov, spolupráce... nás neváhajte kontaktovať mailom na szco@szco.sk.

Dôležité upozornenie


Informácie na stránke www.szco.sk  majú informatívny charakter a autori, ani prevádzkovateľ nezodpovedajú za žiadne škody, ktoré by vznikli použitím týchto informácií.

Taktiež nezodpovedáme za škodu spôsobenú informáciami alebo súbormi šírenými používateľom stránky www.szco.sk / www.biznisportal.sk.

Veľa úspechov v podnikaní Vám želá

Viktor Javorek
Koordinátor projektu szco.sk